پاورپوینت آموزش کاربردی نرم افزار GAMS

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت آموزش کاربردی نرم افزار GAMS :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 26 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


MADEIN
Pastel Presentation
به نام خدا
آموزش کاربردی نرم افزار GAMS
94%
GAMS software
نرم افزار گمز به عنوان یک ابزار قدرتمند و فراگیر برای حل مدل های ریاضی حتی در ابعاد بزرگ روز به روز نقش پررنگ تری در رشته های علوم انسانی, پایه و مهندسی ایفا می کند, یعنی هر جا نیاز به تصمیم گیری بهینه با محدودیت زمان, هزینه و منابع داشته باشیم باید از مدل سازی ریاضی استفاده کرده که گمز از ابزارهای بسیار کارآمد حل این نوع مدل ها است.
مدل سازی ریاضی برای به دست آوردن مناسب ترین روش تصمیم گیری, کاربردهای فراوانی در طول تاریخ داشته است, از بهترین محل جای گیری رادارها و مین های دریایی در جنگ جهانی دوم گرفته تا مناسب ترین روش تولید صنعتی جهت بالاترین سود, افزایش راندمان, بهترین استفاده از سرمایه, کوتاهترین مسیر, طراحی ساختار چیپ های کامپیوتری, زمان بندی پروژه ها, همه و همه از جمله موارد استفاده از مدل‌ سازی ریاضی برای حل مسائل مهم زندگی بشری با توجه به محدودیت منابع در دسترس بوده است. نرم افزار گمز ابزاری تخصصی جهت حل این‌ گونه مدل های ریاضی هست که به دنبال بهینه کردن اهداف خود با توجه به محدودیت هایی که هر تصمیم گیری با آن مواجه است, همچون محدودیت سرمایه, مواد اولیه, انرژی مصرفی, زمان اتمام, نیروی کار و غیره است .
گمز یک سیستم مدل سازی و بهینه سازی سطح بالا جهت حل مدل‌ های پیچیده و بزرگ ریاضی است که می‌ تواند مدل های خطی, غیرخطی, مختلط و غیره را با روش ها و الگوریتم های بسیار متنوع و به انتخاب کاربر حل نماید. از دیگر مزیت های این نرم افزار ساختار ساده و سهولت کدنویسی با آن است طوری که بسیاری از دستورها و عبارات مورد استفاده شباهت بالایی به ادبیات نوشتاری مدل‌ های ریاضی دارد.


لینک کمکی