پاورپوینت قوانین

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت قوانین :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 4 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


بنام خدا
قوانین
با هرگونه تفلب بسیار جدی برخورد خواهد شد .
تقلب عبارت است از ارائه کار شخص دیگری به جای تکلیف یا امتحان یا کوییز یا قسمتی از اینها. فرقی نمیکند کسی که به جای شما کار را انجام داده از همکلاسیهای شما باشد, از دیگر دانشجویان یا حتی از خارج از دانشگاه باشد و یا از روی وب کار را پیدا کرده باشید .
مشورت کردن با دیگران در حد راهنماییهای کلی اشکالی ندارد ولی خط به خط برنامه شما باید توسط خود شما تایپ شده باشد.
اگر از کسی یا جایی روی وب قسمتی از برنامه خود را میگیرید, حتما باید منبع آن را در خود برنامه اعلام کنید و از قبل با من هماهنگ کنید .
اولین تقلب باعث میشود به اندازه نمره تکلیف یا کوییز یا امتحانی که در آن تقلب کرده اید, نمره منفی بگیرید. دومین تفلب منجر به نمره صفر برای درس و معرفی به کمیته انضباطی میگردد (که کاملا ممکن است به اخراج از دانشگاه منجر شود).
قوانین
اگر در انجام تکلیف مشکلی یا سوالی دارید, سوال خود را به گروه جی میل بفرستید. اگر جواب سوال همکلاسی خود را بلد هستید, جواب را بر روی گروه پست کنید. حتما منتظر نباشید من یا دانشجویان حل تمرین جواب دهند.
کلیه تکلیفها باید تا قبل از ساعت 11 صبح (قبل از کلاس) ایمیل شوند. در طول ترم, سه روز وقت اضافه دارید که میتوانید هر طور که خواستید آنرا مصرف کنید (مثلا فقط یک تکلیف را سه روز دیر تحویل دهید یا اینکه سه تکلیف را هر کدام یک روز دیر تحویل دهید). بعد از استفاده از سه روز وقت اضافه, هر تکلیفی که بیش از ده دقیقه دیرتر از موعد تحویل فرستاده شود, نمره ای نخواهد گرفت.
حداکثر تا یک هفته بعد از اعلام نتایج هر تکلیف یا کوییز یا امتحان میتوانید نسبت به نمره خود اعتراض نمایید. پس از این مهلت نمره شما تغییر نخواهد کرد.
قوانین
اسم و شماره دانشجویی خود را در ابتدای برنامه هایی که ایمیل میکنید و همچنین روی برگه های کوییز و امتحان بنویسید.
هیچ گونه کار یا تمرین اضافه برای جبران نمره بد قبول نخواهد شد.
اگر بیش از 10 درصد تکالیف را تحویل ندهید و یا از کل نمره تکلیف کمتر از 50 درصد نمره را بگیرید, نمره پایانی درس شما حداکثر 9.9 خواهد بود .
اگر پشت سر من, مرا به نام دراکولا یا هیولا یا خرس گریزلی یا استاد بداخلاق بی جنبه نام ببرید, نمره شما صفر خواهد بود :)


لینک کمکی